• Facebook
  • Instagram
  • Twitter

HAKKIMIZDA

Murat Turistik Tesis Yatırımları Otelcilik Sanayi ve Tic. A.Ş tarafından yatırımı yapılan, Park Forbes Turizm Kompleksi bünyesinde yer alan alışveriş merkezi, 17 Haziran 2016’da tüm ziyaretçilerine kapılarını açtı.

Yaklaşık 30.000 m2’lik kiralanabilir alanı ve 108 seçkin mağazası, 24 adet restoran-kafesi ile hizmet veren Park Forbes; İskenderun’un en önemli sahil şeridinin ortasında konumlanıyor.

Deniz manzaralı gurme restoran-kafeleri ve terası ile İskenderun’a yeni bir renk katan Park Forbes, İskenderun’a ilk defa gelen 12’den fazla markası ile alışverişe yeni bir soluk getiriyor. Son teknolojiyle donatılmış 7 salonlu, 585 koltuk kapasiteli Cinemaximum ve bölgede ilk defa komplekste yer alacak bar konseptleri ile alışveriş merkezi şehrin eğlence hayatını da farklı bir noktaya taşıyor.

Açık yeşil alanları, yaklaşık 2500 m2 spa – fitness merkezi ve 2500 m2 çocuk oyun alanıyla Park Forbes; İskenderunlular’a spor, eğlence ve konforu iç içe geçiren bir yaşam tarzı vaad ediyor.

Yatırımcı Hakkında:
Murat Turistik Tesis Yatırımları Otelcilik Sanayi ve Tic. AŞ. İnterkarbon şirketler kuruluşunun kardeş firmalarından biri olup Zelluh Ailesine ait gayrimenkul yatırımları için kurulmuş bir firmadır. Yapmış olduğu faaliyetler arasında 2 adet okul, iş hanı, fabrika binaları ve lüks villalardan oluşan bir site mevcuttur.